Hakkımızda

Şirketin kuruluş amacı, daim müşteri memnuniyeti sağlayarak ticari faaliyetlerin devamını sağlamaktır.
"Ne Yapacaksan Her Zaman En İyisini Yap" ilkesiyle yola çıkarak, sektörünün lider firması EGEPEN PVC doğramayı müşterilerimize sunmaktayız.

Bunun yanı sıra kendi imalatımız olan duşakabin, panjur ve sineklik çeşitlerimiz de mevcuttur. Duşakabin,  Panjur ve sineklik konusunda bayii ağımızı genişletme çalışmalarımız devam etmektedir. Faaliyet alanımız olan inşaat içerisinde EGEPEN PVC doğramayı, Duşakabin ,panjursineklik sistemleri işlerini yapmaktayız. Tüm bu işleri yaparken lider firmaları tercih etmekteyiz. Çünkü kaliteli malzeme her zaman için kazançtır.
 
MİSYONUMUZ : İnsanların günün en çok zamanını geçirdikleri evlerini, verdiğimiz hizmetle rahat, huzurlu, güzel ve yaşanabilir bir yuva haline getirebilmektir.
 
VİZYONUMUZ : CESUR PEN'in sektöründe lider firma olmasını sağlamaktır. Lider olmak kuruluşlara bir takım sorumluluklar yükler... Bu sorumlulukların en önemlilerinden biri, topluma sunulan faydanın sürekliliğidir. Sürekliliği sağlamanın koşulu ise; müşteri beklentilerini algılayabilme ve buna bağlı çözümler üretebilmektir. Müşterisine sunduğu çözümleri teknolojik gelişmelere paralel olarak geliştirilen ve yine müşterisinden aldığı güçle her zaman daha iyiyi hedefleyen CESUR PEN taşıdığı sosyal sorumluluğun farkında bir kuruluş olarak çalışmalarına devam etmektedir.
 
 
 
 
 
 
 
 
  • Duşakabin günümüz dünyasında banyo ortamlarının vazgeçilmezidir. Kombi, çamaşır makinesi, banyo dolabı gibi ürünlerle artık içinde neredeyse sermaye barındıran bir banyo, duşakabin sayesinde rutubet ve buhar gibi olumsuz etkilerden korunarak daha uzun ömürlü olacaktır.
  • Duşakabin çağdaş yaşamın vazgeçilmezlerindendir. Özellikle çalışan insanın evine geldiğinde, şehrin stresinden, kirinden, sıcağından arınmak için kendini atıverdiği, artık hergün hatta günde bir kaç kere en azından şöyle bir rahatlamak için suyun altına girip çıktığımız banyolarımızda duşakabinin olmaması ihtimalini artık düşünemiyoruz bile...
  • Duşakabin sayesinde banyolarınız, evinizin herhangi bir odası gibi kuru ve daha kolay temizlenebilir bir hale gelecektir.
  • Duşakabin tüketicisi dostlarımız unutmamalıdırlar ki en pahalı duşakabin en kaliteli duşakabin anlamına da gelmemektedir.
  • Duşakabinin; polistren duşakabin, temper duşakabin, eloksal duşakabin, menteşeli duşakabin ya da krom duşakabin gibi özellikleriyle birlikte anılman o ürünün bu özelliğinden dolayı kaliteli olduğu anlamına gelmez.
  • Duşakabin alırken ucuz duşakabin sloganı her ne kadar tüketici dostlarımız açısından cezbedici bir faktör gibi görünse de unutulmamalıdır ki, kaliteden taviz vermeden hiçbir şey ucuza satılamaz.

Banka Hesap Numaralarımız